Selected products

  • Yoder Popcorn
  • Honey &┬áCaramels
  • Natural Honey Candy
  • Cider and other beverages

Apple pricing (2018 Season)

Pre-Picked (per lb)

$145per lb
  • Available on the stand, mix and match

U-Pick

$110per lb
  • You pick from the orchard, as much or as little as you want. All varieties.

Pre-Picked (per bag)

varies
  • Pre-picked available in Half-Peck, Peck, and Half-Bushel Sizes.Price depends on variety.